Danfoss Link HC 10- regulátor podlahových okruhů

 
 

Bezdrátová spínací jednotka vodních podlahových nebo radiátorových okruhů (10 výstupů)

Dostupnost Do týdne
Cena 11 367 Kč bez DPH
13 754 Kč    
Kód produktu 014G0100
Značka Danfoss
Kategorie Centrální regulace
Záruka 2 roky
 

Danfoss Link HC 10 slouží pro regulaci teplovodních podlahových, případně radiátorových okruhů.  Jednotka je součástí systému Danfoss Link ( Living ) řízeným centrální jednotkou Devilink / Danfoss link CC. se kterým plnohodnotně spolupracuje obojsměrnou bezdrátovou komunikací. Obsahuje 10 reléových výstupů pro ovládání až 10ti podlahových okruhů. Tyto výstupy jsou spojeny s drátovými 24V TWA servopohony, které regulují průtok vody sběračem a rozdělovačem podlahového topení. Celkově mohou být v systému až 3 jednotky Link HC10, pro regulaci až 30ti okruhů což systém předurčuje i do větších objektů.

Danfoss Link HC 10 je napájen z 230V a mimo 10 výstupů na podlahové topení má také 2 výstupy (bezpotenciálové kontakty) na spínání zdroje tepla (např. kotle nebo tepelného čerpadla) a oběhového čerpadla. Relé kotle se aktivuje pouze v případě požadavku na teplo z některé zóny.

V případě, že je jednotka v místě se slabým signálem (např. plechová skříň), je možné ji rozšířit o externí anténu (kód 088U0250).

Vlastnosti a funkce Danfoss Link HC 10

10 releových výstupů s LED indikátory chráněných proti zkratu pro 24V TWA servopohony (NC, nebo NO)
2 reléové výstupy pro řízení zdroje tepla ( např. kotle) a oběhového čerpadla auto-diagnostický program (hlásí několik druhů chyb jako např. chybějící bezdrátové připojení nebo chybějící nebo nefunkční TWA pohon na výstupu apod.)
kontakt pro funkci nepřítomnosti (přepne systém do nízké teploty) kontakt (přpínač) pro vytápění / chlazení regulace topných smyček buď ON-OFF nebo PWM ochrana proti zanesení topných okruhů (občasné otevírání okruhů a rozpohybování oběhového čerpadla) jednoduché uchycení kabelů na výstupech pohonů pro různé typy kabelů jednotka Link HC 10 vedle své hlavní funkce také automaticky funguje jako zesilovač (opakovač) signálu, stejně jako ostatní trvale napájené jednotky systému Danfoss Link

Detaily produktu
 
Brutto hmotnost 1.12 kg
Čistá hmotnost 1.12 kg
EAN 5702420110608
 
 
Bezdrátový přenos [m] [max.] 30 m
Kotlové relé Ano
Na zeď Ano
Podomítková Ne
Popis Danfoss Link HC, 10 výstupů
Počet výstupů [pc] 10 pc
Produktová skupina Regulační prvky podlahového vytápění
Přenosová frekvence [MHz] 868.42 MHz
Regulace teploty Ano
Relé čerpadla Ano
Rozsah napájecího napětí [V] AC 230 V
Typ Danfoss Link
Třída ochrany IP 30

Hmotnost 1.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: