Danfoss Link HC 5 - regulátor podlahových okruhů

 
 

Bezdrátová spínací jednotka vodních podlahových nebo radiátorových okruhů (5 výstupů)

Dostupnost Do týdne
Cena 7 277 Kč bez DPH
8 805 Kč    
Kód produktu 014G0103
Značka Danfoss
Kategorie Centrální regulace
Záruka 2 roky
 

Danfoss Link HC 5 slouží pro regulaci teplovodních podlahových, případně radiátorových okruhů.  Jednotka je součástí systému Danfoss Link ( Living ) řízeným centrální jednotkou Devilink / Danfoss Link CC se kterým plnohodnotně spolupracuje obojsměrnou bezdrátovou komunikací. Obsahuje 5 reléových výstupů pro ovládání až 5ti podlahových okruhů. Tyto výstupy jsou spojeny s drátovými 24V pohony, které regulují průtok vody sběračem a rozdělovačem podlahového topení. Celkově mohou být v systému až 3 jednotky Link HC 5, pro regulaci až 15ti okruhů což systém předurčuje i do větších objektů.

Danfoss Link HC 5 je napájen z 230V a mimo 5 výstupů na podlahové topení má také 2 výstupy (bezpotenciálové kontakty) na spínání zdroje tepla (např. kotle nebo tepelného čerpadla) a oběhového čerpadla. Relé kotle se aktivuje pouze v případě požadavku na teplo z některé zóny.

 V případě, že je jednotka v místě se slabým signálem (např. plechová skříň), je možné ji rozšířit o externí anténu (kód 088U0250).

Vlastnosti a funkce Danfoss Link HC 5

5 releových výstupů s LED indikátory chráněných proti zkratu pro 24V TWA pohony(NC, nebo NO)
2 reléové výstupy pro řízení zdroje tepla ( např. kotle) a oběhového čerpadla
auto-diagnostický program (hlásí několik druhů chyb jako např. chybějící bezdrátové připojení nebo chybějící nebo nefunkční TWA pohon na výstupu apod.)
kontakt pro funkci nepřítomnosti (přepne systém do nízké teploty) kontakt (přpínač) pro vytápění / chlazení regulace topných smyček buď ON-OFF nebo PWM
ochrana proti zanesení topných okruhů (občasné otevírání okruhů a rozpohybování oběhového čerpadla) jednoduché uchycení kabelů na výstupech pohonů pro různé typy kabelů jednotka Link HC 5 vedle své hlavní funkce také automaticky funguje jako zesilovač (opakovač) signálu, stejně jako ostatní trvale napájené jednotky systému Danfoss Link

Detaily produktu
 
Brutto hmotnost 1.27 kg
Čistá hmotnost 1.08 kg
EAN 5702425089114
 
 
Bezdrátový přenos [m] [max.] 30 m
Kotlové relé Ano
Na zeď Ano
Podomítková Ne
Popis Danfoss Link HC, 5 výstupů
Počet výstupů [pc] 5 pc
Produktová skupina Regulační prvky podlahového vytápění
Přenosová frekvence [MHz] 868.42 MHz
Regulace teploty Ano
Relé čerpadla Ano
Rozsah napájecího napětí [V] AC 230 V
Typ Danfoss Link
Třída ochrany IP 30
 

Hmotnost 1.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: