Ohřívač vody s tepelným čerpadlem SUNLINE - 260 litrů: N-SDWHP-260-3.6

 
 

Ohřívač vody SUNLINE s integrovaným tepelným čerpadlem v celonerezovém provedení s vysokým výkonem, účinností a jednoduchou instalací.

Dostupnost Do týdne
Cena 39 980 Kč bez DPH
48 376 Kč    
Kód produktu N-SDWHP-260-3.6
Značka SUNLINE
Kategorie Ohřívače vody s tepelným čerpadlem
 

Chcete vyměnit všechny zastaralé systémy přípravy teplé vody, protože víte, že pracují nehospodárně? Přikládáte při instalaci nového zařízení velký význam zabezpečené budoucnosti a soustředíte se na minimalizaci nákladů za dodávky energií? Potom je bojler SUNLINE s integrovaným tepelným čerpadlem tou správnou volbou.

Mnoho předností díky promyšlené technice

Vysoký výkon a koeficient účinnosti 
Plášť i zásobník včetně tepelného výměníku z kvalitní nerezové oceli pro dlouhodobou životnost
Polyuretanová izolace pro maximální uchování tepla
Programovatelný multifunkční ovladač s barevným LCD displejem a pokročilými funkcemi
Ochranná magneziová anoda
Snadná montáž a údržba
Program antilegionela – automatická termická ochrana vody
Elektrický dohřev o výkonu 2000 W
Možnost ochlazení a odvlhčení prostorů, kde je zařízení instalováno
Pro nasávání, výtlak i směrování proudění vzduchu lze použít vzduchotechnické potrubí

 Jak zařízení pracuje?

Ohřívač vody SUNLINE s integrovaným tepelným čerpadlem nasává vnitřní vzduch v domě (sklep, půda, technologická místnost apod.), odebírá z něj tepelnou energii potřebnou k ohřevu teplé vody a vyfukuje ochlazený vzduch (přibližně o 3 – 5 °C). 

Ohřívače vody SUNLINE s integrovaným tepelným čerpadlem jsou dodávány s nerezovým zásobníkem o objemu 150, 190, 260 resp. 300 litrů, který je izolován polyuretanovou vrstvou pro maximální uchování tepla. Vlastní tepelné čerpadlo je umístěné v horní části zařízení. Při provozu tepelného čerpadla dosahuje teplota vody až 60 °C připravené pro Vaši potřebu.

Široké využití

Ochlazený vzduch produkovaný tepelným čerpadlem může být využitý buď přímo v technologické místnosti, kde je tepelné čerpadlo umístěno, nebo může být veden vzduchotechnickým potrubím do vedlejších skladových prostor, které nejen ochlazuje, ale také vysušuje a zabraňuje tvorbě škodlivých plísní. Ohřívač vody SUNLINE s integrovaným tepelným čerpadlem o objemu 300 litrů může být navíc vybaven tepelným výměníkem (modelové označení N-SDWHP-300-3.6+) , který lze napojit na další zdroje tepla, například solární kolektory, krbovou vložku apod.

Moderní ovladač s barevným LED displejem a pokročilými funkcemi

Přehledné ovládání nabízí volbu mezi 3 provozními módy – EKONOMICKÝ (s možností až 3 časovačů), AUTOMATICKÝ a ELEKTRICKÝ OHŘEV. Podrobné nastavení parametrů ohřívače je samozřejmostí.


Program antilegionela

Pro zachování perfektní kvality vody je systém vybaven programem antilegionela. Jedná se o funkci, kdy se automaticky v intervalu jednou za týden ohřeje voda v zásobníku na vysokou teplotu (60 - 70 °C) a tím zabrání tvorbě bakterií.

Jednoduchá instalace

Ohřívače vody SUNLINE s integrovaným tepelným čerpadlem jsou navrženy s ohledem na snadnou manipulaci a montáž. Díky svým kompaktním rozměrům projdou běžnými dveřmi, rychlá instalace bez větších stavebních úprav či snadné nahrazení za vysloužilý ohřívač vody jsou samozřejmostí. Stačí mít k dispozici napojení na potrubí studené a teplé vody, odvod kondenzátu a zdroj 230V/50Hz.

Hmotnost 85 kg
Celkový maximální příkon: 3200 W
Doporučené jištění: 16 A (charakteristika B)
Hlučnost: 46 dB (A)
Hmotnost: 85 kg
Maximální teplota vody: 55 °C
Napájení: 230 V / 1 fáze / 50 Hz
Objem nádrže: 260 litrů
Produkce horké vody: 77 litrů/hodinu
Proud elektrodohřevu: 9,1 A
Proud tepelného čerpadla: 3,6 A
Průměry napojení potrubí: 3/4 palců
Příkon tepelného čerpadla: 800 W
Rozměry - průměr: 568 mm
Rozměry - výška: 1970 mm
Topný výkon / příkon elektrodohřevu: 2000 W
Topný výkon tepelného čerpadla: 2600 W
Typ: N-SDWHP-260-3.6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.