Danfoss Link Living connect RA, hlavice na ventil radiátoru

 
 

Elektronická hlavice k radiátorům řízená systémem Devilink nebo Danfoss link.

Dostupnost Vyprodáno
Cena 1 149 Kč bez DPH
1 390 Kč / ks    
Kód produktu 014G0002
Značka Danfoss
Kategorie Centrální regulace
Záruka 2 roky
 

Danfoss Link (Devilink) Living Connect RA

Elektronická hlavice living connect obsahuje elektromotorický pohon (motorek s převodovkou), teplotní čidlo, displej kruhového tvaru a tři tlačítka pro ovládání.
Má válcový tvar o průměru max. 51mm;
délka je závislá na použitém adapteru:
- 78mm pro hlavici s adapterem na ventily s připojovacím závitem M30x1,5mm
- 91mm pro hlavici s adapterem na ventily Danfoss RA.
prvek se registruje jako zařízení
napájení hlavice 2ks tužkových baterií AA alkalických
regulační rozsah 6* ÷ 28°C
teplota protimrazové ochrany 4 ÷ 10°C (dle servisního nastavení)
rozlišení 0,5°C
synchronizace každých 5 minut
*) souvisí s nastavením teploty protimrazové ochrany

Hlavice je ovládaná řídicí jednotkou Devilink nebo Danfoss Link CC, se kterou komunikuje bezdrátově. Displej je podsvícený; v běžném provozu je však zatemněn. Rozsvítí se při jakékoliv manipulaci s tlačítky, po cca dvanácti vteřinách opět zhasne.

V běžném režimu zobrazí displej hlavice po stisku prostředního tlačítka programovanou teplotu. Prostřednictvím obou zbývajících tlačítek lze tuto teplotu zvýšit nebo snížit. Hodnota upravené teploty je přenesena do centrálního ovladače Devilink / Danfos Link CC a představuje změnu programu - týdenního plánu. Pokud je v místnosti více jak jedna hlavice nebo ještě jiné regulační zařízení, přenáší se provedená změna teploty i do nich.

Týdenní plány (programy) jednotlivých místností sestávají ze dvou teplot - komfortní a snížené. Jestliže byla provedna změna požadované teploty na hlavici v době platnosti režimu komfortní teploty, budou všechny týdenní plány platné pro tuto místnost upraveny na tuto komfortní teplotu. Pokud ke změně došlo v době platnosti režimu snížené teploty, budou všechny týdenní plány platné pro tuto místnost upraveny na tuto sníženou teplotu.

Nachází-li se v místnosti pouze jedna nebo více hlavic living connect, nelze na jejich displejích ani na displeji centrálního ovladače Devilink / Danfoss Link CC číst skutečně změřenou teplotu v místnosti. K tomuto účelu je vhodné doplnit zařízení v místnosti o prostorový snímač RS.

Detaily produktu
 
Brutto hmotnost 0.23 kg
Čistá hmotnost 0.23 kg
EAN 5702420114262
 

Hmotnost 0.06 kg

Devilink


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: