Výměnu termostatu nechte na nás.

Nejčastějším důvodem pro výměnu termostatu je jeho porucha, někdo vyměňuje jednoduchý termostat za programovatelný model, nebo termostat s WIFI. Ať je důvod jakýkoliv, je třeba termostat vyměnit za model odpovídající přáním uživatele a s funkcemi, které bude domácnost skutečně využívat.

Jak může dojít k poruše termostatu?

Faktorů může být celá řada: vada materiálu, kolísání vstupního napětí na přívodu, vyšší spínaná zátěž, špatné zapojení, zatečení barvy při malování nebo i úder blesku a přepětí/podpětí v elektrické síti.

Proč nahradit jednoduchý termostat programovatelným a kdy naopak?

Programovatelné termostaty oproti jednoduchým je možné nastavit na požadovanou teplotu a čas, kdy místnosti skutečně využíváte, tím pak ušetřit na provozních nákladech.

Jednoduché termostaty jsou vhodné do místností, které se využívají trvale, nepravidelně ( rekreační objekty, hotelové pokoje,...), nebo by byla obsluha pro uživatele zbytečně náročná.

Termostaty s WIFI jsou využívány pro možnost centrálního ovládání v domě nebo přes aplikaci na dálku.

Jak postupovat?

Zjistěte, jaký termostat aktuálně máte. Pokud to nevíte, můžete termostat vyfotit a poslat fotku nám. My budeme vědět. Určující pro nový termostat je podlahový teplotní senzor, jeho parametry a ev. možnost jeho nahrazení.

Udělejte si představu co jaký by měl nový termostat být. Funkce a design.

Kontaktujte nás pro domluvení možného termínu výměny: obchod@topenipraha.cz